PŘÍVĚSNÝ VOZÍK ZA KOLO

 

dětský vozík - AUTHOR PILOT

model:2017

 

Dva v jednom: dětský přívěs za jízdní kolo & sportovní kočárek

Cena 12 995,-  Kč

   AUTHOR PILOT je přívěsný vozík & sportovní kočárek se vším příslušenstvím. Lehce jej můžete připojit za jízdní kolo nebo jej snadno přeměníte na sportovní kočárek. Lehký rám ze slitiny hliníku ulehčuje manipulaci, zároveň zaručuje vysokou odolnost a bezpečnost. QR systém pro rychlé a jednoduché uchycení ke kolu. Lehký a pevný rám ze slitiny hliníku. Snadné složení / rozložení ve 2 krocích, demontáž postranních kol pouhým stlačením pojistky a vytažením ze závěsu. To vše usnadňuje přepravu v kufru automobilu nebo skladování. Velký úložný prostor za sedačkou. 5 bodové upínací pásy s polstrováním. Prodyšné polstrované sedadlo.
Variabilní zakrytí kabiny průhledným oknem nebo síťovinou. Parkovací brzda.
   Je určen pro přepravu jednoho nebo dvou dětí / Nosnost 30 kg (dítě/děti + ostatní náklad) z toho max. 5 kg v zadní zavazadlové přihrádce / Hmotnost vozíku 15 kg / Výška kabiny 71 cm / Šířka kabiny 53 cm / Šířka sedadla 68 cm / Postranní kola 20 "/ Kočárkové kolo 16" / Rozměry 99 x 84 x 99 cm (bez tažné tyče) / Rozměry po složení 89 x 63 x 23 cm. Pro děti starší 18-ti měsíců (Dítě musí být schopno udržet hlavu s nasazenou ochrannou přilbou). Maximální výška přepravovaného dítěte/dětí 105 cm.
   Byly zohledněny tyto normy EN 15918+A1:2013 aEN 1888:2012.

 

 

CROOZER KID FOR 1 Click & Crooz

model:2017

Tři v jednom: dětský přívěs za jízdní kolo & kočárek & walker s inovovaným systémem upevňování setů.

                                                                                                                                               Cena 15090,-  Kč

   Celosvětově nejprodávanější model vozíku za kolo. Croozer Kid je přímočarý a praktický: můžete jej použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Vše, co potřebujete, je tu v balení 3v1. Pocit bezpečí umocněje mohutný bezpečnostní rám. Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení, ochrání Vaše dítě v pravou chvíli ...

   Nastup a užij si. Vaše dítě si Croozera zamiluje! Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku. 
Jedno- nebo dvoumístný?  
Možno objednat další varianty.


celá stránka/menu